Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha valaki leesik a lépcsön,...

Ha valaki leesik a lépcsön, beüti a fejét, eltöri a lábát és sokkot kap, mennyi ideig tart a sokkos állapot?

Figyelt kérdés

Egy találkozóm lett volna, mikor a megbeszélt helyen nem jelent meg a másik fél, ezért többször is hívtam és sms-t ís írtam, hogy hol van már... Erre jött egy üzenet az ö számáról, miszerint xy növér ír a páciens beleegyezésével, hogy a pácienst baleset érte, leesett a lépcsöröl és beverte a fejét, a lába eltört.A mentöket a szomszéd hívta, beszállították a kórházba. A sokkos állapot miatt most nem tud felkelni vagy beszélni.Több infót majd ö maga ad, ha olyan állapotban lesz. És hogy ez eltarthat pár napig...

Ez az eset külföldön történt, szóval azt nem tudom, hogy Magyarországon ez hogy müködik...de itt is gyanús, hogy ilyen tényleg van-e...

Igaz lehet, vagy átverés áldozata lettem?!

Ha igaz, hány nap után próbálkozhatok a kapcsolatfelvétellel újra ?



2014. máj. 24. 11:53
 1/5 Hengerelőhereverem ***** válasza:
71%

Én 90%ra mondanám, hogy átejtettek, mert én még nem találkoztam olyan készséges nővérkével aki a telefonomat nézegeti és ha már ott van a kezébe küld egy sms-t a barátnőmnek meg minden emberek aki kapcsolatfelvétellel próbálkozott.

(ez így leírva igazán röhejesen hangzik)

2014. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Egy utánajárást megér. Ha nem tud beszélni ès s.k sms-t írni, hogyan adta a beleegyezését?
2014. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó kérdés.... :D Most majd megkérek valakit, hogy hívja fel egy másik számról...ha annak felveszi akkor kamu. Viszont ez sem 100%-os teszt
2014. máj. 24. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Mekkora egy mese. Ha egy egy szappanopera íróval volt találkozód, akkor ok. :-) Én estem le lépcsőn volt egy kis sokk is, de percekig, de legyen fél óra. Persze aki nagyon összetöri magát, ott ki tudja... A nővér fel is hívhatott volna
2014. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Maga a sokkos állapot nem tart sokáig, mert a sokkba akár bele is lehet halni. Ha orvoskézen van, akkor pláne nem fogják engedni, hogy sokkban maradjon.


A sokk utáni trauma az más.


Véleményem szerint téged ez az ember baleknak néz, hazudozik neked, és csak le akar rázni. Igen, nagyon is lehetséges, hogy átvertek. Ha pénzről vagy egyéb más fontos dologról van szó, akkor irány a rendőrség és feljelenteni, de irgalmatlanul gyorsan!

2014. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!