Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális ha még 6 év után is fáj?

Normális ha még 6 év után is fáj?

Figyelt kérdés
2008-ban szilánkosra tört a csuklóm. Műtétem is volt. Ha terhelés alatt van szinte elviselhetetlen a fájdalom. De ez kb.1 éve jött elő. Mi lehet a probléma? Milyen orvoshoz menjek ha a reumatológus és az ortopédus se tud segíteni?

2014. máj. 25. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindkét orvosnál voltál, akkor talán a neurológus lesz a nyerő... lehet az idegeiddel van gond...
2014. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
meg ha alul megnyomom egy ponton akkor olyan érzés mintha megrázna az áram és lezsibbad az egész kézfejem
2014. máj. 25. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, nekem is ez volt - pedig nem is kellett műteni, csak kétszer is helyrerángatták az elcsúszott csontokat. (Egyszer a töréskor, másodszor pedig egy hét után, mikor a gipszben megint szétcsúsztak.)


9 éves voltam, mikor ez történt, és hosszú-hosszú évekig fájt utána rendszeresen, főleg, ha pl. sokat írtam (jobb csukló), vagy amikor tesiórán fekvőtámaszozni kellett, az borzalom volt. Az időjárásra is érzékeny volt nagyon sokáig. Dagadt is sokszor.

Talán olyan 10-12 év után mondhatom azt, hogy ez teljesen megszűnt.

Most, 28 évesen, már nincs vele bajom.

2014. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!