Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ilyenkor mit kell csinálni?...

Attila622 kérdése:

Ilyenkor mit kell csinálni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Megcsináltam a só és jég kihívást 2 napja. Utána le volt fagyva a kezemnek 1 része meleg/forró vizet engedtem rá.(elvileg nem szabadott volna) És mos azon a helyen ahol meg volt fagyva piros és fáj ha mozgatom és hozzáérek. Utána ha belilulna az mennyi idő után lesz? Tudom nem kellet volna.

2014. jún. 15. 18:42
 1/4 anonim válasza:
menj el orvoshoz... fokozatosan kellett volna felmelegítened. Vagy meg se csinálni
2014. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most meg nár nem fáj meg semmi csak kb ahol piros volt ott most a bőröm (felső rétege)alatt valami fehér "folyadék" van azt onnan ki lehet nyomni?
2014. jún. 27. 17:37
 3/4 anonim válasza:
orvoshozz meni
2014. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 23t6wh válasza:

Hat nem kellett volna felmelegiteni!! Mert a melegvuz nagyon nem segit!!! Hideg vizet kell ra folyatni legalabb 20percig!!!!

Ne aggodj en is voltam olyan eszes hogy megcsinaltam!! Elmentem este a gyerek ugyeletre!! Aztmondta az orvos hogy elfog tunni kenjem dermazin kenoccsel !! Kiiratas nelkul is lehet venni!!! Aztmondta nezessemmeg azert a börklinikan!!! Bekentek! Gézt tettek ra!! Befasliztak es azt mondtak minden nap egyszer kossem at!! Es egesznap legyen rajta!! Amig lenem hamlik az a bor ami bebarnult ugymond!! Utana pedig ha levalt nagyon vigyazz ra!!! Ne erje nagyon a nap mert akkor az a resz megint bebarnul ! Aztan kifakul megint!! Csak nem egeszseges!! De egyebkent eltunik!!! Csak Tisztessegesen kend

2015. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!