Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon bevertem a fejem, most...

Nagyon bevertem a fejem, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A konyhában ügyködtem amikor megcsúsztam és bevertem a fejem az asztal sarkába, de mivel egyedül vagyok itthon, nem tudott senki segíteni. Azonnal odanyúltam és akkor elájultam. A földön ébredtem, aztán hánytam. De már a fürdőig is alig sikerült eljutnom annyira szédültem. Még mindig szédülök meg hányingerem van, ráadásul a fejem is szörnyen fáj alig látok... Még mindig egyedül vagyok itthon.


Szerintetek mentőhívás? Nem vagyok életveszélyben, meg őket se akarom egy ilyen dologgal "zaklatni" de nagyon rosszul érzem magam. :(


17/L



2014. júl. 2. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tudsz bemenni ügyeletre,bár ha elájultál ne is menj.

Én felhívnám a mentőket,úgyis központot kapcsolják,megkérdezed mi legyen

2014. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben tényleg mentő. Ez minimum agyrázkódás, remélhetőleg nem több, de orvosi vizsgálatra, megfigyelésre szükséged van. Nem vagyok híve a mentők felesleges zaklatásának, de ez most nem az az eset.
2014. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hívjál mentőt, ha elájultál és hánytál, minimum agyrázkódás.
2014. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 intrepid ***** válasza:
100%
Mentők, mert ez így elsőre is agyrázkódás.Nem zaklatod őket.
2014. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Agyrázkódásod van a leírásod alapján. Hívd a mentőt, és mond el, hogy mi történt, hogy szédülsz, és hányingered is van, ő tudni fogja a lépést.


Próbálj felöltözni, összeszedni a papírjaidat, és csukd le a házat- víz-gáz-villany leolt, szólj a szomszédnak- barátnak- bárkinek, és akkor vélhetően be is visznek a mentők(vagy barátok kocsival) a kórházba, ahol bent is tartanak minimum 24-48 óráig.


Ez nem vicc, ezzel ne szórakozzál, ez akár bénulást is okozhat, vagy akár halált is!


Majd számolj be a fejleményekről!


Jobbulást!

2014. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hívjál mentőket. Akár be is vérezhetett az agyad.
2014. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük elmentél orvoshoz még tegnap.


Jól vagy?

2014. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Jobbulást!


Hol laksz?

2014. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kihívtam a mentőket és persze kedvesen de meg is szidtak, hogy nem értesítettem előbb őket. A mentőben sajna megint elájultam, már csak a kórházban tértem magamhoz szóval megköszönni se tudtam nekik. :( Ma reggel engedtek haza.


Elég súlyos agyrázkódásom volt, de most már csak a fejem fáj ezen kívül jól vagyok. Tényleg köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 5. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor happy end!

Örülök, hogy jobban vagy, és örülök, hogy hallgattál ránk! :)

2014. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!