Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezért fáj a nyakam? 15/L

Ezért fáj a nyakam? 15/L

Figyelt kérdés

[link]


Rengeteget headbangelek. Néha gyorsan is forgatom a fejemet, és érzem, hogy recseg, ropog a nyakam, aztán amikor abbahagyom, nem tudom megtartani a fejemet, mert olyan mintha leesne. Kézzel kell támasztani, de hátrabillenteni tudom, csak előre nem, mert rossz érzés.

Másnap mindig fáj a nyakam, a nyakizmom a tarkómnál és nehezen tudok lehajolni. Harmadnap még mindig fáj, de már könnyebben megy a fejlehajtás. Persze nem mindig fáj a nyakam, hanem ha előrehajtom a fejemet. Fejforgatásnál nem fáj, sőt akkor sem fáj nagyon, ha hátrabillentem a fejemet.

Először arra gondoltam, hogy ilyenkor meghúzódnak a nyakizmaim és ezért fáj a nyakam.

A fejem nem szokott fájni, csak a tarkómnál azok az inak vagy izmok.(nem értek még az anatómiához.)

Aggódjak ez miatt? Kétségbeestem.



2014. júl. 9. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Erősen aggódj. És minél hamarabb hagyd abba ezt a szokást, mert tönkrevered a nyakcsigolyáid, aminek szomorú következményei lesznek.
2014. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jobban vagyok már, nem hiszem, hogy fogok még ennyire headbangelni. Köszönöm a választ!
2014. júl. 9. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!