Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen sérülésre utalhatnak...

Milyen sérülésre utalhatnak az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés
Ma volt egy rossz mozdulatom, a jobb lábam elcsúszott hátrafele egy strandon, viszont a talpam lent maradt, kvázi a vádlim ráhajolt a lábfejemre. Egy pillanatra fájt, utána nem, még jártam is vele, csak egy bizonyos szögbe szisszentem fel. De hazafele úton egy olyan két órára rá rohadtul elkezdett fájni, jelenleg ráállni nem tudok, mozgatni is fáj. Enyhén dagadt, de nem lila. Mi lehet ez?

2014. júl. 19. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez alapján akármi is lehet, nem tudjuk, hogy hol fáj egyáltalán, a lábfej felőli oldalon vagy az Akhillesz-ín felőlin? A lábfejben van egy csomó pici csont, ami törhetett, zúzódhatott, vagy lehet lágyrészsérülés.
2014. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Röntgen kell, így az orvos sem tudja megállapítani. Holnap menj el a balesetire megnézetni, az a biztos.
2014. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lábfej, azon belül is a jobb oldala inkább, a duzzanat is ott van. Amúgy meg lesz nézetve, nemsokára jön értem egy koma, megyünk az ügyeletre :/
2014. júl. 19. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, mi lett, törés?
2014. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem, valószínűleg csak húzódás, másnapra már sokkal jobban volt, most meg már majdnem tudok menni sántítás nélkül is :).
2014. júl. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!