Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokasérülés után mi vár rám?

Bokasérülés után mi vár rám?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt reggel elaludtam. Ennek következtében késésben voltam. Futottam a kavicsos úton amikor rosszul léptem és bal bokám magam alá fordult és roppant is egyet.

Másnap elvitt édesapám orvoshoz. Kiderült, hogy letört egy darab az egyik bokacsontomból, egy másik megrepedt. Mindezeken felül meghúzodtak a bokaszalagjaim. 1 hét fekvőgipsz és várhatón további 2-3 hét járógipsz következik.


Ezek a sérülések kb. mennyi idő alatt jönnek teljesen rendbe?



2014. szept. 10. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak annyit írok, hogy ismerős... nem mondom rá egyértelműen, de nagyon gyanús. Aki érti, érti, aki nem, az meg rákérdez.
2014. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem túlságosan értem a választ Tisztelt #1! Azt viszont tudom, hogy velem most ez van. A bokám meg fáj. Ez utóbbit senkinek sem kívánom!
2014. szept. 10. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!