Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaszalag szakadás után...

Bokaszalag szakadás után levették a fekvőgipszem, de nem igazán tudok menni, a vádlim közepén egy vonalban valami in annyira húzódik hogy az miatt nem tudok menni. Gipsz elött még úgy ahogy tudtam menni, akinek volt szakadása - ti is igy éreztétek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógytorna? Nem irtak ki?
2014. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig míg hipszbe volt addig pihent!Azért van ez...de az orvosnak kellett volna mondani,hogy tornáztatni kell!
2014. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit se , rá se néztek. Megkérdezte az asszisztens hogy holnap megyek-e iskolába... úgy hogy rá se tudok állni
2014. okt. 21. 17:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyógytornáról sem tett említést
2014. okt. 21. 17:14
 5/6 fjani87 válasza:

Nekem augusztusban volt kettős bokatörésem, és a 6 hetes kontrollon nekem sem mondta az orvos a gyógytornát-úgy kellett "kikövetelni" magamnak, de tényleg jót tesz.

11. héten vagyok most, kicsit még sántítok, meg a sérült bokám nem hajlik úgy ahogy kéne, de ez lehet a benne lévő lemez meg csavarok miatt. Mindenesetre tényleg menj el gyógytornára, nem véletlenül találták ki! Jobbulást!

2014. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem részleges szakadás után is küldtek gyógytornára.
2014. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!