Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Érdemes orvoshoz menni?

Érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Összeverekedtem valakivel és bekaptam egy jó ütést. 3 napja zsibbadás szerű érzés van 2 fogamban és mintha a két orrlyukamat elválasztó porc meghajlott volna.

#orvos #verekedĂŠs #sebĂŠszet #rĂśntgen #fogĂĄszat #bunyĂł
2014. okt. 24. 16:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést a furcsa karakterekért, nem értem miért így írja!

Leírom Mégegyszer: Összeverekedtem valakivel és bekaptam egy jó ütést. 3 napja zsibbadás szerű érzés van 2 fogamban és mintha a két orrlyukamat elválasztó porc meghajlott volna.

2014. okt. 24. 16:40
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


ár rég el kellett volna menned. Gondolj arra, hogy magadnak tartozol ennyivel! Amúgy meg vizes ruha, sok pihenés, fájdalomcsillapító, és majd elmúlik...

Volt egy elég súlyos biciklibalesetem, hatalmas volt a monoklim, megszakadt a járomcsontomon az izom is bal oldalon az arcomon. Tudom, milyen ez. Sajna idő, míg rend bejön, azóta is érzem az időváltozást, nyomásváltozást vele...


Menj orvoshoz, mond meg, hogy nem voltál olyan állapotban eddig, hogy elindulj!

2014. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogaddal meg menj fogorvoshoz, esetleg fogröntgenre! Nekem az is el volt törve a tövénél, nem is látszott rajta semmi.
2014. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. okt. 24. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!