Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beutaltak a sebészetre?

Cs kedvelok kérdése:

Beutaltak a sebészetre?

Figyelt kérdés

szombaton szegbe léptem, felmentem az ügyeletre, kaptam tetanuszt, le fertötlenitették. pára kötést tetek.ra.

masnp mentek kötözésre más orvos volt, azt mondta nincs vele semmi baj, bekötötte sima betaninos kötéssel.

ma felmentem a háziorvosomhoz azt mondta gennyes, lekezelte tett rá pára kötést és beutalt a sebészetre.

mire számitsak a.sebészwten ? félek korhazba jarni, 18/f


2014. nov. 10. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiszedik a gennyet. Nem kell tőle félned. Nem egy műtét lesz és bent sem kell maradnod.
2014. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fáj ? igazat mondj :-) köszonom
2014. nov. 10. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy fájni fog. Ha olyan műveletet végeznek akkor kapsz érzéstelenítőt.
2014. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nekem vesekő miatt a vesén és a húgyhólyagom között volt egy cső. Na azt a fütyin keresztül kapták ki minden nélkül Iszonyú szar volt. Úgyhogy ne aggódj rajta. Nem lesz semmi probléma. :)
2014. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

túl estem rajta, egy szikével megvágta a sebet, és bekötötte, holnap megyek kötözésre.

Köszönöm a válaszokat.

2014. nov. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!