Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma a vom tortijat ( az a...

Ma a vom tortijat ( az a mexikoi pici rak rizses gyorsfagyasztott etel) a nyelve kozepen kette valt, mintha kessel vegig lett volna vagva eleg melyen. Fajt is neki. Vajon mitol lehet?

Figyelt kérdés
Bocs de nem tuddom hogyan irjak a tortilat? Lenyeg , hogy azutan tortent ez.
2014. dec. 14. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

A tortija (torilla) a legkisebb gond. A többit sem érteni.


Kinek a nyelve, mi az a "vom", vőm?


De még így is mi ez?


Ma a vőm tortillát a nyelve közepén ketté vált....


Én nem szívtam semmit. Te sem?

2014. dec. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tortilla se nem rák, se nem rizs, az egy kukoricalisztből készült tészta.


Amúgy meg mi van? Ketté vált a vőd nyelve? Ne haragudj de nem lehet értelmezni amit leírtál.

2014. dec. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy gyorsfagyasztott mexikoi etel. Pici meretu rak ,rizs , kukorica es zoldsegek vannak benne . Rajottem nem tortilla a neve. Szoval ezt kiolvasztotta , (mert gyorsfagyasztott). Azt ette a lanyom ferje.Azutan a nyelve kozepen szinte szetnyilt , mintha valami kozepen hosszaban elvagta volna. Fajt neki , majd megy orvoshoz .Ennyi.
2014. dec. 14. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja így már értem. Valószínűleg valami allergiás reakció.. A mexikói kaják elég rendesen meg vannak fűszerezve olyan cuccokkal amit magyar ember ritkán vesz a szájába.
2014. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!