Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges, hogy a fülkagylómb...

Lehetséges, hogy a fülkagylómban eltörött egy porc? Ha igen mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam kint bulizni és ma reggel csak úgy megvakartam a fülem és az nagyon fájt,mikor hozzá értem. Tükörben megnézve, sokkal pirosabb mint a másik. Kissé égető érzést is érzek a fülemen-de ezt lehet csak beképzelem :D. Szerintetek elmenjek orvoshoz? vagy "jóvanazúgy" , mert úgysem tud rá tenni gipszet

2014. dec. 14. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
XDDD hogy tud eltörni a porc a füledben xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD síírok
2014. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A porc igenis el tud törni, csak ahhoz igen nagy erőbehatás szükséges. Lásd a birkózók fülét - karfiolfül. Ott is a porc töréséről van szó.


Topicnyitó: szerintem nálad nincs eltörve, max. megütötted. Ha megdagad, akkor jobb, ha elmész a dokihoz.

2014. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nekem régebben napközben kezdett el fájni a fülem és utána egyre jobban ilyen égető érzés és én a fül orr gégészetet látogattam meg ahol azt mondták középfül gyulladásom van. Nem tudom neked hol fáj meg hogy hogy mennyire de lehet hogy meg kéne mutatni egy orvosnak.
2015. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer megütötték a fülem és bepirosodott és megduzzadt. Féltem is, hogy úgy marad, mint a birkózónkak, mert ezzel nem tudnak mit csinálni. Persze szerencsére elmúlt és most ugyanolyan a fülem, mint volt! De orvoshoz mentem, menj te is!
2015. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!