Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Részleges bokaszalag szakadáss...

Részleges bokaszalag szakadással lehet profin fojtatni a kézilabdát?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete hogy az edzésen rosszul a labdára érkeztem ami alattam volt és utána rá se tudtam állni . Bevittek a sürgősségire ahol a röntgen semmit nem mutatott de 1 hét fekvő gipszet kaptam mert teniszlabda nagyságúra meg volt dagadva.Amikor letelt még csak a negyedére ment le a duzzanat és az ultrahang mutatta ki hogy egy ép szalag van a bokámban a többi sérült.Így még 3 hét járógipszet kaptam és azt mondták próbáljam minél hamarabb elhagyni a mankót. A 3. napon már tudtam lassan menni úgy hogy viszonylag kicsit fájt. És arra lennék kíváncsi hogy folytathatom-e ugyan úgy versenyszerűen a kézilabdát ?
2014. dec. 14. 20:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!