Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ráesett a nagylábujj körmömre...

Ráesett a nagylábujj körmömre egy konzerv, és teljesen lila a körmöm meg fölötte-körülötte is, a lábujjam feldagadt. Mennyi idő mire meggyógyul?

Figyelt kérdés
Amikor az ágyon fekszek, akkor nem fáj.De amint felállok elkezd hasogatni, cipőt alig bírok ráhúzni és amikor rajta van akkor is nagyon fáj. Egész nap fekszek,pihentetem. 1 hónap múlva lesz a keringőm, amin nagyon akarok táncolni. Rendbe jöhet addig? Miket használjak rá?

2014. dec. 23. 13:42
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy eltört az ujjad, vagy csak belilult. Szerintem menj el orvoshoz, hogy eltört-e, ha úgy érzed (mozgatásra fáj, azt hiszem). De ha eltört, az is rendbejön szerintem hamar. Nekem is így belilult egyszer, de a fájdalom egy nap alatt elmúlt (a lilaság megmaradt, amíg a köröm ki nem nőtte).
2014. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha eltört akkor sem csinálnak vele semmit, mert a körömperc törést a köröm sínezi. Jegelni kell és pihentetni. 3 hét a gyógyulási ideje (ha valóban törés), ezért 1 hónap múlva tuti nem lesz gond a keringő :)

Azért tesi alól majd kérj felmentést háziorvostól ha még januárban is fájlalod.

2014. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!