Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mély hátrészi fájdalom, mi...

Mély hátrészi fájdalom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

OKé, tisztázzuk ez már augusztus óta tart. Voltam vele orvosnál megállapította, hogy nem gerincsérv. A fájdalom nem is a derékon van, hanem a farizmom belső legfelső részén ahol úgymond kezdődik a "fenék csík", de nem az izom fáj hanem belülről valami ínszalag szakadásra gondolok. VOltam gyógytornán és fizikón is, sokat nem segített. Az orvos se tudott annál többet mondani, hogy nem gerincsérv, de én se annak érzem.

A fájdalom erős görcsös érzés, mintha folyamatosan görcsben lenne, DE CSAK HA EGY BIZONYOS MOZDULATOT VÉGZEK.

Hogy nyújtva felemelem a jobb lábam.(csak jobb oldali az egész) nem nincs zsibbadás se satöbbi, de ezt az orvosnak is mondtam, ötlet?



2015. jan. 13. 12:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!