Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A jobb kezembe már 5-hónapja...

A jobb kezembe már 5-hónapja tüske van?

Figyelt kérdés
5 hónappal ezelőtt bele ment a rózsatüske a kezembe de nem látszik semmi nem piros nem dagadt, csak azért mégis bánt hogy benne van orvoshoz nem fogok menni ha végig húzom rajta akezem érze, hogy bene van de elég mélyen.
2015. jan. 21. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Baj is lehettt volna. Ha ne tudod kiszedni, menj orvoshoz
2015. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5 hónapja semmi bajod nincs tőle, akkor már nem is lesz. Apunak 20 évig volt üvegszilánk az ujjában.
2015. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
orvoshoz nem akarok menni, de olvasok itt komolyabb indoklásokat is, hogy piros csík fel mehet meg stb, de ha tényleg eddig nem volt baj akkor nem hiszem hogy most is lehet de idegesít hogy benne van. valami kenőcs vagy gyógymód érdekelne inkább nem akarok orvoshoz.
2015. jan. 21. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem is volt már olyan mélyen hogy nem jött ki,

már össze is forrt a bőr de zavart ezért tűvel meg pengével felszakítottam a bőrt, de még akkor se bírtam kipiszkálni, aztán bepirosodott fájt is végül gennyel együtt kicsúszott a szálka is

2015. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem is összeforrt a bőr de mikor bele men rá 4-nappal mar beforrt
2015. jan. 21. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy szemöldökcsipesszel elérni a végét és kihúzni. Ha nem sikerül, akkor menj el a sebészetre, ott biztos segítenek kiszedni.
2015. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha fekete csík eddig nem indult el nem kaptál vérmérgezést. Elvileg a szervezet kilöki egy idő után. Vag ylehet rá ecetes hagymapakolást rakni, de én azért mégiscsak a sebészetre mennék vele.
2015. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod kivetetni, adhatnak rá keratin oldó ecsetelőt.
2015. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
dédinagypapámnak a könyökében 40 évig volt egy gránátnak a repesze és semmi baja nem volt tőle :D
2015. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem több,mint 2 évig volt egy vasszilánk a bal hüvelykujjamban a bütyöknél. betokozódott, majd az egyik vége lassan elkezdett kijönni. eleinte csal egy fekete pötty jelent meg a bőröm alatt, majd amikor kibukött a vége, egyszerűen kibúztam csipesszel. tök érdekes volt, hogy nem volt már a törésre jelemző éles sarka. (anno kalapácsfejből pattant le) szóval a szervezet elkezdte lebontani.
2015. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!