Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet annak a baj, ha...

Dya_love1D kérdése:

Mi lehet annak a baj, ha nehezen tudom behajlítani, és kinyújtani a lábam? (bőv. Lent) Hülye válaszolók mellőzzék kérem a válaszadást.

Figyelt kérdés
A bátyám le akart ülni, és nem vette észre a lábomat, ezért ráült. Nekem olyan érzésem volt, mintha a térdkalácsom, vagy nem tudom milyen csontom elmozdult volna balra, és amikor arréblöktem, akkor vissza. Azóta nehezen állok rá, és nem tudom fájdalommentesen kinyújtani és behajlítani sem. Mit tegyek vele? Válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 12. 07:55
 1/8 A kérdező kommentje:
*és amikor ráült egy hatalmasat roppant
2015. febr. 12. 07:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Kificamodhatott a térdkalács,porcleválás,szalagszakadás. Mindenképp menj el orvoshoz.Legvalószínűbb egy meniscus-szakadás.
2015. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. febr. 12. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:

menj orvoshoz


porcsérülés


tapasztalatom van.. enyémet műtötték:(

2015. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! azért remélem nem ennyire nagy a baj😓
2015. febr. 12. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolokhoz,minel hamarabb menj el dokihoz!! Sajnos a szalag es a menisfus porc is hamar megtud serulni 1-1rossz mozdulattol is:/ sajnos en is tapasztaltam..:/
2015. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hiába borogatod..stb ezen nem szoktt lényegeesen segíteni...

Flector segít rajta..

Jah és ha el is mulik a fajdalom a aprobléma nem biztos.. Én 10 év alatt jutottam el odáig, hogy megmütsék, mert szaakszosan votak panaszaim z eset után..


4.

2015. febr. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!:)
2015. febr. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!