Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nemrég kezdtem el járni...

Nemrég kezdtem el járni konditerembe ahol csináltam felüléseket is. Másnapra izomlázam lett. Mostmár nagyjából kezd elmúlni az izomláz viszont nem bírok felülni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Lefekszek az ágyra és nem bírok felkelni csak ha a kezemmel felsegítem magam, és nem a fájdalom miatt hanem mert nincs elég erő a hasamban. (úgy érzem.) Kicsit félek, mert nem tudom normális-e ez.

2015. márc. 14. 03:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális.

Amúgy annak mi értelme van, hogy azért jársz el egy terembe, hogy felülj? Otthon nincs gravitáció, meg egy olyan pont, ahová beakaszthatod a lábadat?

2015. márc. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem lett volna elég annyit írnod, hogy "Persze, hogy normális." ? Miért kell folyton bele kötni a másik emberbe? Olvasd el a kérdést újra! "ahol csináltam felüléseket IS." Nem azért járok konditerembe, hogy felüléseket csináljak.
2015. márc. 14. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!