Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ki hogyan törte el a bordáját?...

Lamma kérdése:

Ki hogyan törte el a bordáját? : SSS

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én még nem szerencsére :)
2015. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sehogy
2015. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer visszagurultam a berlini repülőtér mozgólépcsőjének legfelső fokáról és ráestem a már álló bőröndömre. Máskor kihajoltam az ablakon és az alsó bordám megrepedt az ablakkeretre rányomódás közben.
2015. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uristen meg soha! Belegondolni is rossz :(
2015. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Berúgva. Semmire nem emlékszem, utólag derült ki (napok múlva), hogy 3 bordám eltört. Valószínűleg ráestem az ágytámlára.
2015. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elbaszott egy autó xDD


(ez volt a célom :DD viszont meghalni nem sikerült ;_;)



:'(

2016. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a barátom kis szűk, meredek lépcsőházában mentem lefelé és kiszakadt a falból a kapaszkodórúd, akkorát zuhantam, hogy csoda, hogy megúsztam 1 bordatöréssel.
2016. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Birkózás közben, össze voltem görnyedve, rajtam 100 kilós edzőpartner, megpróbáltam kiegyenesedni. Nem kellett volna. Ráadásul a hátam is úgy meghúzódott, hogy aludni sem tudtam utána - eddig egy éjjel, de lehet, hogy ma sem fogok...
2017. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!