Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A kezemen volt egy hónapja...

Csuhai Dávid kérdése:

A kezemen volt egy hónapja egy széltől kifújt kirepedt seb a kézfejem egyik bütykén. Most pedig már mindkét kézfejemet az összes, , bütyök" vörös és kivan repedve, úgy néz ki mimtha verekedtem volna. Hiába kendtem de semmi. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 08:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és elnézést a helyesírási hibákért.
2015. márc. 22. 08:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Hideg időben nekem is ilyen a bőröm. Édesanyám ekcémás, a bőrgyógyász az én kezemre is ezt mondta, de csak hidegben jön elő. Felírt ilyen gyógyszertárban kikevert krémet, ami nagyon jó volt rá, és nem is drága. Egy próbát megér, ha nem kell hónapokat várni az időpontra...
2015. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem
2015. márc. 23. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
ricinus, gyogyszertarban olcson kapsz. vagy barmilyen olaj, illetve tea vaj, ezekkel is kenheted. glicerin.annyi fele megoldas van, illetve vegyel kesztyut ha ilyen erzekeny a kezed es hideg van :D valami jo bor kesztyut, az meg jol is nez ki :D
2015. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!