Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A Clexane 4000 NE/0.4 ml (40...

A Clexane 4000 NE/0.4 ml (40 mg) oldatos injekciót lehet vállba adni?

Figyelt kérdés
ha hasam lett műtve ugyhogy oda nem lehet adni?
2015. márc. 25. 22:34
 1/7 A kérdező kommentje:
És mi van ha veletlenül izomba megy?
2015. márc. 25. 22:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkább combba adnám. Mit mondott a doki, hogy a hasadba ne adjad?
2015. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom elolretoltott, un holtter nelkuli injekciorol van szo. Ennek olyan kicsi a tuje, hogy eleve nem tudod izomba adni, hacsak nem vagy tul vekony. A subcutan (bor ala) beadando injectiok helye: hasfal (koldokot 2-3 cms sugaru korben kihagyva), comb kulso felaso ket harmad hataran, felkar kulso felso harmada. Szoval nyugodtan adhatod. Elvileg 90fokban is be lehet adni, de ha felsz, hogy rossz helyre megy, csipd ossze a bort es 45-60fokban szurd be.
2015. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hová adtad?
2015. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazabol meg mindegy, csak subcutan menjen. Korhazban mi szinte mindig felkarba adjuk az ilyen kismolekulasulyu heparint. (a hosszu valaszt iro voltam)
2015. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a párom adta be nekem a vállamba mert én nem mertem magamnak.köszönom a válaszokat. :)
2015. márc. 26. 22:21
 7/7 anonim válasza:
Szia én is ezt használom és én eddig mindig a vállamba adtam ,most két napja adom a hasamba és valahogy ott sokkal jobbnak tartom a beadás sem fáj egyáltalán és még izmot se eret sem érek vele.Szerintem ha van annyi helyed a hasadon ahol betudod adni akkor én azt javaslom.
2015. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!