Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1 hónapja volt egy bokabaleset...

DDDDani kérdése:

1 hónapja volt egy bokabalesetem, voltam orvosnál azt mondta rándulás, de még mindig bevan dagadva, annak ellenére hogy jegelem, meg vizes fáslizom, ilyen sokáig tart mire felépülök?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
elküldött az orvos röntgenre? Mert ha nem, akkor menj vissza hozzá, hogy mégiscsak kérnél egy röntgen vizsgálatot.
2015. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne csak jegeld, hanem masszírozd hillvital krémmel, vagy fekete nadálytő géllel. Éjjelre pakold be és hagyd rajta reggelig.
2015. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
volt röntgen,mondta nincs semmi,csak rándulás.Második válaszoló:napi 3x kenem nadálytővel belemasszirozom,és esténként vizestorolkozot hagyok a bokámon..
2015. márc. 27. 14:47
 4/6 Trafó1 ***** válasza:
Sokáig tart én majd behugyoztam két hónapig.
2015. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nekem nem fáj..csak bevan dagadva,és addig nem merek nagyon sportolni
2015. márc. 28. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj vissza és kérj ultrahangos vizsgálatot mert a röntgen csak a csontokat,porcokat mutatja a szalagokat nem !!!
2015. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!