Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meghúzódhat a lábfejem?

Meghúzódhat a lábfejem?

Figyelt kérdés
Ma a kelleténél kicsit többet gyalogoltam (nem, nem sportolok xD) kb. 6 km-t és már akkor is éreztem, hogy valami nem oké a lábfejemnél. De mikor haza értem és kicsit pihentettem akkor azt hittem meghalok. A nagylábujjam vonalában nagyon fáj és néha elég erős fájdalom nyilal bele. Ez mitől lehet szerintetek? Bedagadva nincs meg semmi csak nagyon fáj.

2015. márc. 27. 19:30
 1/2 salalla11 válasza:
Hát nem tudom, velem sok gyaloglástól előfordult hasonló, de nekem a talpam többször is húzódott már meg, és akkor nagyon rossz volt, konkrétan minden lépés fájt. De egy idő után elmúlt. Szerintem szimplán meg lett erőltetve a lábad. Várj vele, hátha elmúlik egy idő után, ha pedig nem, akkor érdemes megnézetni, hátha adnak rá valami kenőcsöt vagy ilyesmit.
2015. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,meghuzodhatott. Borogasd
2015. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!