Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális hogy négy hét múlva...

Normális hogy négy hét múlva is fáj még a törött bordám?

Figyelt kérdés
Négy hete tört el az első egy két hét az pokol volt nagyon fájt. De még most a negyedik héten is fáj bár már másképpen de akkor is. Mikorra várható a teljes fájdalommentesség? Azt tudom 5-6 hét a teljes gyógyulási idő de ez azt jelenti, hogy addig is fog fájni?
2015. ápr. 4. 10:35
 1/3 Niki Tóth válasza:
Nekem például 1 éve tört el az egyik bordám és neha meg most is fáj. De ez mindenkinel más szóval lehet hogy neked pár hét Múlva el is múlik
2015. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha az orvostól kérdeznéd meg?


Jaa, cigó vagy 0 TB-biztosítással és nem engednek be az orvoshoz?

Értem.


A fájdalommal kapcsolatosan:

Szólj majd, ha találkozol epe- vagy vesegörccsel. Akkor majd megtudod, mi a fájdalom. Törött borda? Ugyan kérem!

2015. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Niki Tóth

Köszönöm válaszodat! Én is mindenkitől mást hallok de remélem a legjobbakat.


Vodnik:

Cigány a nagy any*d, nulla TB-vel!!!!

Én csupán érdeklődtem, hogy mire is számítsak!

És képzeld kérdeztem az orvost, csak olyan az orvosom, hogy nem igazán szokott válaszolni a kérdésekre. Meg ugye Ö se tudhatja, hogy pl. nekem meddig fog fájni, mert mindenkinél más. Ezért is érdeklődtem, hogy mik a tapasztalatok.

És volt már vese kővem és azt nem kívánom senkinek, mert annyira fáj. Jó max. azoknak akik ismeretlenül le cigányoznak azoknak igen de csak egy kicsit! ;-)

2015. ápr. 14. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!