Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vágások nyomait mivel tudnám...

Vágások nyomait mivel tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
Nem mély sebek de mégis látszódnak halványpiros csíkok így pár hónap multán is. Hogyan lehetne eltüntetni?

2015. ápr. 4. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmivel. Előbb kellett volna gondolkozni.
2015. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%

elöző: igen lehet okosabb lett volna előbb gondolkodni de nem tudhatod mi áll a háttérbe..és szerintem az vesse az első követ aki még soha sem hibázott ;)


a kérdezőnek pedig azt tudom mondani hogy egy heg sajnos tényleg örökre szól (bár ha halványabb még jobb lehet a helzet) ma már azért valamennyire javítható..pl vannak lézeres műtétek amikkel annyira el tudják halványítani hogy csak egész közelrő lehet látni de ezért sajnos gondolom megkérik a pénzt...:/ vagy ha bevállalod akár egy szép tetoválással is eltűntetheted...tudom sokan tetoválás ellenesek én sem mondom hogy tele kell varratni a testünket xde egy számunkra fontos és kedves motívum, felirat vagy egy szép és sokat jelentő kép amit nem bánunk meg még mindig jobban mutat a bőrön mint pl egy összeszabdalt csukló

2015. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
hát sajnos az örökre szól, max lézeres műtét. De nekem ótvarom volt egy picit jobbra a szám mellett, nem igazán látszik csak ha jobban megfigyeled ott sárgább a bőr. Nyugi, egy normális ember sem ítél el azért, mert régebben vagdostad magad, vagy elestél bicóval, stb. Éld úgy az életed mintha ott se lenne, ha ezért beszólnak az az ő szegénységi bizonyítványuk. :) ;)
2015. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
előző vagyok,vagy ha részletes a történetedet el szeretnéd mondani, akkor nyugodttan írj, szívesen meghalgatlak :)
2015. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. ápr. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!