Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lenne egy kis problmám,...

Lenne egy kis problmám, tudtok erre mondani valamit?

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le, nem vagyok homokos vagy bi.

A mai napon suli után valami nagyon sokat szartam, de estefele is úgy éreztem h ki akar jönni valami pedig alig ettem valamit. Elmentem, nyomtam nem éreztem hogy igazán jött volna ki valami, de tettem egy biztonsági törlést. Lecsekkoltam és a papír véres volt! Nem tudom ez hogyan lehetséges, és hogy mit jelent? Hasonló esetek esetleg? (18/f)


2015. ápr. 9. 20:54
 1/2 anonim válasza:
2015. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ki gondolná azt, hogy homi vagy, vagy bi? :)

Hasmenésed volt, és kimaródott a végbeled, ha még soha nem volt ilyen, és pár nap alatt elmúlik, akkor semmi gond. Ha máskor is előfordult/fordul, akkor valszeg aranyered van. Fiatalon is lehet, bár ritka. Én a hasmenésre tippelnék, húsvétkor minden szart összezabáltál/ittál, és nem bírta a gyomrod.


Jobbulást!

Hasonló panaszokkal küszködöm én is párnapja. Még az is lehet, valami vírus.

2015. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!