Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladás?

Ínhüvelygyulladás?

Figyelt kérdés

Olyan másfél hete kezdődött, olyan érzés volt a bal kézfejemben, mintha roppannia kéne, de nem roppant.


Nem fájt, így gondoltam, elmúlik, közben néha éreztem, hogy enyhén mintha begörcsölne a középső ujjam. Ez néha elmúlt, néha visszajött.


Tegnap óta viszont tök furcsa. Fájni nem fáj, inkább csak nagyon furcsa. Mintha külön koncentrálni kéne a bal kezemre. Nehezen megy a fogkrém kupakjának lecsavarása, papír eltépése, folyékony szappan kinyomása. Most ezt is nehezen gépelem be. A csuklóm érzékeny, a hüvelykujjamat nagyon furinak érzem, ha pedig egy rövid ideig tartok valamit a kezemben, a felkaromban ilyen izomlázszerű érzés lesz, ami a könyökömig felmegy.


Mivel fájdalmam nincsen, csak ez a furcsa érzés, nem tudom, elmenjek-e holnap orvoshoz.


2015. ápr. 19. 14:37
 1/1 A kérdező kommentje:
Félreírtam, az alkaromban van az "izomláz", nem a felkaromban.
2015. ápr. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!