Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiment a bokám kb 10 napja,...

Ferikee9212 kérdése:

Kiment a bokám kb 10 napja, kérhetnék tanácsot?

Figyelt kérdés
Kiment a biokám, feldagadt és csak sántikálva tudtam járni. Már most jobb de ha megterhelem még fáj. Sokan mondták hogy ecetes borogatással tudok rajta segiteni ezért tegnap este kipróbáltam és most meg egy nagy piros folt lett a borogatás helyén, olyan érzés mintha leégett volna a napon. Lehet hogy az ecet sav kimarta? ÉS csak neogranormon kenőcsöm van itthol az jó rá?

2015. máj. 25. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

mennyi ecetet tettél te abba a borogatóvízbe?

Pihentesd, mást nemnagyon tudsz vele csinálni

2015. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit túl sok ecetet tettél a vízbe és az kimarta kicsit a bőröd. Kend be a neogranormonnal, az is jó de magától is el fog múlni. A bokádat (ha tényleg nincs törés) csak pihentetni tudod, az a gyógymód rá.
2015. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rendben bekentem :) Az égés mondjuk nem annyira izgat csak az hogy 10 napja történt és még mindig fáj néha.. Mikor fog elmúlni teljesen? Pihentetni ne mnagyon tudom mert a munkahelyemen nincs táppénz..
2015. máj. 25. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 hónapig fájt, a lilaság és a duzzanat 1 hét után elmúlt, de a fájdalom sokáig tartott, én csak sima vízzel borogattam míg dagadt volt és felpolcoltam, utána terheléskor fásli, vagy gumizokni és esténként reuma krémmel kenegettem.
2015. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj röntgent csináltatni! Lehet részleges ínszakadásod van.
2015. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha küldesz fotót megmondom mit tenyél
2015. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!