Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a csuklómmal?

Figyelt kérdés
Délután gyönyörűen hátraestem a betonon és a csuklómra estem.Szerintem nincs eltörve,mert tudom mozgatni,csak ha önerőből mozgatom,vagy ha megpróbálok felemelni vele egy 1/4-ig lévő 1,5literes palackot vagy csak felfelé akarom mozdítani a csuklóm,már fáj.Alapból ha tenyeremmel lefelé van a kezem mondjuk a kartámaszon csak egy kicsit fáj.Azt elfelejtettem írni hogy nincs bedagadva.Tudnátok valamit tanácsolni?A válaszokat előre is kösz! 14/F

2015. máj. 25. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy az ember nem szeret orvoshoz járni, meg megnyugtató, hogy tudod mozgatni,de azért mégis elkéne egy rtg! Amúgy rögzítsd a csuklódat fáslival/ csuklóvédővel és jegeld.
2015. máj. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot,majd talán holnap elmegyek orvoshoz.
2015. máj. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!