Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tesiórán fejberúgtak egy...

Tesiórán fejberúgtak egy focipabdával. Ti bemennétek kórházba?

Figyelt kérdés
A kapu mellett álltam és oldalról fejen
2015. máj. 28. 23:48
 1/6 A kérdező kommentje:
*találtak a labdával. A kapu célozták, szóval nem egy gyenge kis dobás volt. Mikor eltalált, hírtelen csak forróságot éreztem. Aztán emlékszem, hogy kérdezik a tobbiek, hogy szédulok-e. Kicsit szédultem, de álltam a lábamon. Utána nem volt semmi baj, mintha semmi sem tortént volna. Kicsit piros volt az arcom. Délután már éreztem, hogy fáj az arcom. Most meg az egész tarkóm meg a nyakam is fáj. Ti elmennétek holnap kórházba vele? (Mondta a tanár rogton, hogy menjek be, de mondtam, hogy szerintem felesleges, mert nincs semmi bajom.) most meg kicsit felek, nehogy valami agyrazkodas vagy valami ilyesmi legyen
2015. máj. 28. 23:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Azonnal be kellett volna menned, holnap szépen elmész,tuti leszúrnak majd,de mindenképp menj el!

Most borogasd be és aludj egy nagyot. Habár ha annyira rossz a helyzet, éjszakai ügyelet is van.

2015. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi megesik az ilyen. Kivel nem fordult már elő hasonló? Na ugye, ha h.nap reggel rosszabbra fordul menj be. Engem egyszer hasonló módon erőből arcon rúgtak utána el kellett mennem röntgenre, de nem volt törés. :D
2015. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a fejed (nem ott ahol megütötték) nem fáj, nem szédülsz, nem vagy aluszékony, akkor azért nem kell annyira aggódni. Az ütés helyén normális a bőrpír és a fájdalom.
2015. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Jó lenne, ha látna orvos!
2015. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Általános iskolában egy osztálytársam hasonlóan járt egy focilabdával, agyrászkódás lett a vége :( inkább legyen egyszer felesleges, mint elmulasztott
2015. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!