Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Komolyabb baja lehet a lábfeje...

Komolyabb baja lehet a lábfejemnek?

Figyelt kérdés
Táncon jive-oztunk és tudom,hogy nem szabad,de odavágtam nagyon a lábfejem elejét a földhöz.Kb. öt másodpercig szúró fájdalmat éreztem a boltívemnél.Ez tegnap történt,de még ma is szúr,ha gördítem lépésnél a lábfejem.Már tegnap estére bedagadt egy kicsit,de nem lett kék-zöld foltos a lábam.Szerintetek elég,ha borogatom és pihentetem?

2015. jún. 4. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Táv-röntgenszem hiányában nehéz lesz erre adekvát választ adni innen a számítógép elől. Talán egy orvos a balesetin többet tudna hozzászólni.
2015. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,csa tudod nem szeretnék fölösleges sugárzást :/
2015. jún. 4. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy eltört volna, akkor nagyon kínszenvedve, vagy sehogyan sem tudnál járni rajta. Borogatás, pihentetés elég lesz valószínűleg. Ha rosszabbodna a helyzet, vagy pár nap múlva sem érzel javulást, akkor pedig tényleg irány a legközelebbi traumatológia és egy röntgen. De sztem csak meghúzódott kicsit a lábfejed. Jobbulást mielőbb! :)
2015. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Borogasd jéggel,utana tegyél rá friss káposztalevelet és kösd rá.Ha holnapra nem lesz jobban menj dokihoz.Bekenheted Voltarennel a káposzta alatt. Jobbulast.
2015. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisebb törések nem mindig járnak nagyon komoly tünetekkel. Előfordul, hogy valaki egy hétig mászkál törött lábfejjel, mire család/barátok elzavarják orvoshoz. Röntgeneztesd meg, ne félj a sugárzástól, egy röntgenfelvétel sugárdózisának 6-7-szeresét kapod évente a Naptól!
2015. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!