Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szalkát, hogy szedjem ki a...

Szalkát, hogy szedjem ki a lábamból?

Figyelt kérdés

Tegnap délután bányató partján valami belement a lábamba, pontosabban a nagylábujjam tövébe. Még abba se vagyok biztos, hogy szálka. Nem voltak olyan eszközeim, hogy kiszedhessem a lábamból. Ma reggel adódott lehetőség, hogy kiszedjük a lábamból, de a lábujjam és annak környéke bedagadt (kicsit). Tűvel próbáltam a bőrt felsérteni, hogy kiszedjem, de csak egy kis feketeség látszott a húsban. Nem akar kijönni, a kiszedésével töltött minden perc pokoli, gyakran zsibbad, a lábujjamat alig tudom mozgatni. 13 éves vagyok, szüleim már próbálták kiszedni, de ha és csinálom nem fáj úgy, viszont ha bármi hozzáér akár el is bőgöm magam, pedig nem szoktam. Mit tegyek? Előre is köszönöm!

13/l



2015. jún. 7. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Menjetek el a sebészetre, ne piszkáld tovább, mert még el is fertőzöd. Ha begyullad, akkor úgy fog lüktetni éjjel, hogy aludni sem bírsz majd, kérd meg szüleidet, hogy vigyenek el az ügyeletre.
2015. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!