Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Holnap lesz kézműtétem (II....

Holnap lesz kézműtétem (II. kézközépcsönt) lenne pár kérdésem? :S

Figyelt kérdés

Holnap lesz kézműtétem (II. kézközépcsönt) összerakása, mert elmozdult! Hogy működik? Utána is kell majd gipsz? Fájni fog? Bármi infó akinek már volt! Kicsit félek.. nem annyira mert nagyon kedvesek voltak a nővérek és a doktor is, soron kívül behívnak azt mondta, ha odaérek csak szóljak be stb... (ez most ennyire rutin műtét vagy pont nem? ) :S

Sok a kérdés bocsi!



#műtét #törés #drót #II. kézközépcsont #félek kicsit
2015. jún. 8. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem fog fájni, hisz elaltatnak, de utána sem fog fájni. Gipsz kell, mert csupán a helyrerakástól még nem gyógyult meg a csont.

Nem lesz gond, eléggé rutin műtétnek számít.

2015. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elaltatni... Na most félek! XD De ugye egyből jöhetek haza utána?
2015. jún. 8. 19:14
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és aztmondta
2015. jún. 8. 19:15
 4/15 A kérdező kommentje:
a nővér , hogy ne egyek előtte.. De ha altat nem hányok "álmomban" ..Gondolom ha rosszul lennék ne pakoljak ki oda.. de akkor tuti altat vagy érzéstelenít? (bocsi gipszel lenyomtam az entert)
2015. jún. 8. 19:17
 5/15 anonim ***** válasza:
Altatás után ha akarnál se tudnál egyből hazamenni, de ha erről nem beszéltetek akkor valószínűleg csak helyi érzéstelenítésben csinálják. Bár azt megcsinálhatták volna egyből is, fölösleges miatta másnap visszamenni. Mindenesetre tuti ami tuti úgy készülj, hogy éjfél után ne egyél, ne igyál semmit se (pont amiatt, hogy ne hányjál, mert ha altatás közben félrenyelsz akkor az intenzíven ébredsz.... vagy nem ébredsz fel soha...).
2015. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megnyugtató az utolsó sor! :) Azért kell visszamennem mert kiskorú vagyok, de már egyedül intézem a dolgaim.. Viszont szülőnek jelen kell lenni! De egyedül voltam... :/
2015. jún. 8. 21:04
 7/15 anonim ***** válasza:

No mi történt?

Valszeg kaptál egy tűződrótot... ird meg hogy vagy.

2015. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szóval.. Bentfogtak.. kivizsgalas, altató orvos stb! Tegnap reggel megmutottek, olyan gyogyszert kaptam hogy huh... Mutos beszel nelem en csak rohogok a maszk alatt ! xD 45p volt kb apa elmondasa szerint... nekem egy szempillantas jogele gazocskat is kaptam.. Ma elvileg megetek haza.. De errol meg leirom mi volt.
2015. jún. 11. 05:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem kicsi műtét volt... mielőbbi gyógyulást, vigyázz rá! És számits rá, hogy lesznek az elején fájdalmaid, szedjél fájdalomcsillapitót.
2015. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ujra: Tettek bele csavarokat vagy lemezt?
2015. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!