Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem tudom, mit tegyek?

Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a szóbeli érettségi vizsgám Debrecen egyik legkeményebb középiskolájában, és teljesen tanácstalan vagyok. Tanultam a vizsgára, de úgy érzem hogy teljesen üres a fejem, és semmit nem tudok. Ráádásul az sem segít, hogy akikkel bezéltem és már elvégezték ezt a sulik, azok arról számoltak be, hogy minden évben tömegesen buktatják meg a diákokat (10-12 diákot minden osztályból meg szokott buktani), de nem azért mert nem tudják az anyagot, hanem mert valóban olyan a tanárok hozzáállása, hogyha nem tudsz mindent tökéletesen, akkor teljesen alkalmatlan vagy az életre.

A szüleim és a rokonaim is mind elvárják hogy sikerüljön, és szóba se jöhet hogy én megbukjam.. legalábbis szerintük. Már napok óta nem aludtam, enni is alig bírok, és egyre csak arra tudok gondolni hogy mi lesz ha tényleg megbukom.. valószínűleg akkor aznap délben kijövök az állomáshoz, és a vonat alá fekszem :(


Egyszerűen nem látom a kiutat ebből, és lehet még ahhoz is gyenge lennék, hogy megöljem magam

Tudtok nekem segíteni?



2015. jún. 17. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass másokra, a rémisztésekre, csak az legyen a fejedben, hogy sikerülni fog. Ha agyon stresszeled magad, azzal csak rosszabb lesz.

Vedd át az anyagot és bízz magadban. Csak pozitívan és nem lesz semmi baj.

2015. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!