Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a csuklóm, mit tegyek?

Fáj a csuklóm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen néhanapján elő fordult, hogy elkezdett fájni a jobb csuklóm, ha mozgattam, de pár óra alatt el is múlt(általában lefekvés előtt jött elő).

Tegnap szintúgy ez történt, azt hittem, kialszom, hát a nagy fityfenét. :) Ma reggel már éreztem, hogy fáj, és azóta is tart. Magától semmi baja, csak, ha mozgatom, elsősorban ha hátra feszítem.

Nincs bedagadva, nincs benne göb, semmi, csak fáj, ha mozgatom.

Mit lehet ellene tenni? Menjek orvoshoz? Vagy lehet szimplán a frontok miatt van ez?


2015. jún. 23. 14:53
 1/6 anonim válasza:
Törve volt?
2015. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sose volt törve, illetve nem érte semmilyen nagyobb ütés sem. Múltkor mindkettő meglett szorítva kicsit, de az már 1 hónapja volt kb., és az sem volt erős.
2015. jún. 23. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ínhüvely gyulladás is lehet. Pihentesd kicsit.
2015. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj el háziorvoshoz az ad beutalót oda ahova szükségesnek tartja.

Egyébként ajánlom a Perskindol gélt, az ilyenekre való.

2015. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inhüvelygyulladás, pár nap pihenő kellene, reumakrémmel bedörzsölgetni, terheléskor fásli. Ha nem múlik, menj el a háziorvoshoz, ő majd butal reumatológushoz.
2015. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-2 nap alatt elmúlik. Én Dolobenét is szoktam rákenni, lehet attól.
2015. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!