Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a lábujjam?

Eltört a lábujjam?

Figyelt kérdés

Kb. 2 órája belerúgtam a szék lábába...

Elég nagyot reccsent, és nagyon fáj is.. Sajog, és a lábfejem ujjakhoz közelebb lévő felébe is kisugárzik.


Viszont nincs belilulva, és szerintem bedagadva se.


Alapból is fáj, menni viszont csak 1-2 lépést tudok rajta, mert az is nagyon fáj már.


Eltört szerintetek? Mit kéne csinálnom?

Holnap kihagyhatatlan dolgom van, addigra muszáj, hogy valamennyire tudjak rajta menni.


2015. jún. 24. 11:25
 1/4 bálint2004 válasza:

Hát nekem az ujjam tört el egy éve!Nekem sem volt bedagadva se belillulva!

Nekem csak másnap volt színes!

2015. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan menj kórházba röntgeneztesd meg mert ha csak repedés akkor minél több ideig mozgatod annál jobban továbbtörik és nem csak a holnapi elhalaszthatatlan dolgodat ne tudod elvégezni hanem két hónapig semmit.

És ez még optimista megközelítés...

2015. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy eltört, viszont a lábujjat nem gipszelik, szóval a doki sem csinál a röntgenen kívül semmit.
2015. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de rúgtam már bele én is fotel karfájába és másnap még rosszabb volt, bedagadt és lila lett, nem bírtam ráállni, nemhogy cipőt húzni.

Ha reccsenést is hallottál, akkor jó lenne ha elmennél megröntgeneztetni. A holnapi kihagyhatatlan dolgodat le kellene mondanod.

2015. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!