Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Még mindig dagadt. Normális ez?

Még mindig dagadt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Június 17-én műtötték a térdemet elülső keresztszalagra, mármint LCA pótlás volt. És aztán kb. 4 napig jégakkuval jegeltem a kórházban, aztán mondta az orvos, hogy még majd jegeljem, mert a térdem felett van bedagadva, és alig lehet látni a térdkalácsomat. Itthon is jegeltem sima jéggel, kb. 3-4 napig, de most se ment le a dagadás a térdemből. Normális ez? vagy folytassam csak a jegelést?

2015. jún. 29. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyogytornazol? Vagy csinalsz valami erosito gyakorlatokat mar? Mert akkor normalis,nekem is bevolt dagadva! :) Ha jarsz gyogytornaszhoz,tole is megkerdezheted,hogy normalis-e. De gondolom lassan mesz vissza az orvoshoz is(3 hetes kontrollra?!) kerdezd meg tole is,emlitsd meg! Az sem kizart,hogy felvan telve folyadekkal.

Ha barmi kerdesed van,irj uzenetet nyugodtan, tavaly nekem is volt ilyen mutetem,ugyanugy junius 17-en :D

2015. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!