Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitol jelentkezhet ez a...

Mitol jelentkezhet ez a terhajlati fajdalom ugyanott tobbszor is? Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés
Egy honappal ez elott voltam egy koncerten, a koncert utan rengeteget futottunk, atmasztunk mindenen ossze vissza. Masnap egy kis vagas volt a jobb terdhajlatomban es azt hittem attol faj, par napra ra belilult kb az egesz. Eleg csunya volt, az erek kb. latszodtak es ikyen nyomo fajdalom jelentkezett. Az az erdekes, hogy foleg amikor kinyujtom. Peldaul amikor hason fekszik az ember, ki van nyujtva a laba es olyan erzes mintha valami ott elszakadt volna, es huz es nyom belulrol. Nagyon kellemetlen. De ez par het mulva el is mult. Tegnap este lefekves elott kicsit tornaztam (haspres, guggolas) es ma reggel felkeltem ugyanazzal a fajdalommal es ugyanott mint egy honapja. Attol tartok ez is be fog lilulni. Mi lehet a bajom?
2015. jún. 29. 20:32
 1/3 A kérdező kommentje:
(Bocsanat, nem olvastam at. Van benne nehany helyesirasi hiba.)
2015. jún. 29. 20:33
 2/3 anonim ***** válasza:
a háziorvosnak kell először megmutatni, lehet érfal gyulladás is, ami elég veszélyes.
2015. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egesz nap dolgozok, nincs idom elmnni orvoshoz. Legfeljebb a hetvegen. Mara mar be is dagadt..
2015. jún. 30. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!