Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hüvelykujj izületi fájdalomra...

Hüvelykujj izületi fájdalomra mi javasolt?

Figyelt kérdés
Nem zúzódás,inkább megerőltetés,gyulladás lehet. Nem vörös, kicsit duzzadt csak.
2015. jún. 30. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Meleg helyre kell dugni.
2015. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fastum gélt szoktam venni rá a gyógyszertárban.

Nem tudom, vényköteles-e, ha igen, ajánlanak mást rá.

Jó még rá a lóbalzsam kenőcs is. Kenegessed, főleg ha nem akarsz gyógyszert szedni.

2015. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltam jópár kenőcsöt,ideiglenesen használ csak.De mindig visszatér, már pár hete.Ha hajlítgatom, néha pattan egyet az ízület.
2015. jún. 30. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerezz egy, a tenyeredben kenyelmesen elfero meretu es eleg puha allagu labdat es nyomogasd naponta egy keveset.


De a tuskes feluletu es kicsit kemenyebb labda is jo, csak azt nem nyomogatni kell, hanem csak stimulalni a tenyeredet es az ujjaidat a tuskekkel.

2015. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen visszatérő, akkor kérj beutalót a reumatológiára.

Sajnos, ez nem múlik el csak úgy, és később még rosszabb lesz. Tapasztalatból tudom.

2015. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!