Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért akarok fájdalmat okozni...

Miért akarok fájdalmat okozni magamnak?

Figyelt kérdés
Azt akarom hogy üssön el egy kocsi/motor vagy bármi csak fájjon. Annyira súlyos sérüléseket nem akarok szerezni csak annyit hogy 1 hetet töltsek kórházban. Kíváncsi lennék hogy ki jönne be és addigra talán a problémák is megoldódnának. Lehet, hogy kicsit elmebeteg vagyok :D
2015. júl. 3. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ne is haragudj. Feltűnési viszketegséged van.
2015. júl. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell elüttetni magad ,máshogy is betudsz kerülni.
2015. júl. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Neked egy szihologus kellene. Te elme ronts vagy!
2015. júl. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Phehhh... Nem kellemes érzés amikor úgy érzed hogy senkit sem érdekelsz...

Nem vagy elmebeteg. Tudni akarod hogy kinek vagy annyira fontos hogy meglátogasson.


Én egyszer írtam ki facebookra hogy öngyilkos akarok lenni. Egyvalaki válaszolt rá érdemben. Szerencsétlen nagyon megijedt... Ő húzott ki a gödörből aztán. Am a többiek olyanokat írtak hogy "nyugodtan tedd meg, megértjük ha így döntesz". Sok ismerőst töröltem le azon az estén...


A közúti balesetet szerintem felejtsd el. Hatalmasat szívna vele az autó sofőrje.

2015. júl. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:

Azért támadnak ilyen képtelen ötleteid mert úgy érzed senkinek nem vagy fontos,senki nem foglalkozik veled,nem te vagy a középpontban. Ez nem elmebetegség inkább a szeretethiány az ami ezt kiváltja. Azt forgatókönyvet pörgeted le magadban hogy ott fekszel a kórházi ágyon és a hozzátartozóid körülállnak,sajnálnak,babusgatnak,vigasztalnak.Te vagy műsoron és csak te.

Az hogy közben milyen problémák oldódnának meg míg te ott lábadozol azt nem tudom mivel nem írtad.A megoldás másutt keresendő.

2015. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Négyes vagyok (és tudom hogy két éves a kérdés, de ezt le kell írnom)


Mához egy hónapja, maradjunk annyiban hogy akkora fájdalmat okoztam magamnak hogy össze kellett varrni. Én hüje persze megmondtam a sebész dokinak hogy szándékosan tettem XD

És már jött is értem a mentőautó, hogy bevisznek a pszichiátriára... És bizony csak a pszichiáter főorvos úr jóindulatán múllt hogy nem raktak be zárt osztályra.


Szóval... Nem éri meg.

Nagyon nem éri meg.

2017. jún. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!