Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Honnan tudjam, hogy eltört-e...

Honnan tudjam, hogy eltört-e a karom?

Figyelt kérdés
Leestem a lépcsőn, látszólag csak horzsolás, kicsit lilás körülötte, be van dagadva 1 napja már. De fáj ha emelni akarok, vagy este ráfekszek, rátámaszkodni sem tudok. Milyen ha eltörik? Sose tört el semmim még.
2015. júl. 13. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ÓÓ ne félj, ha el fogsz törni azt tudni fogod :D
2015. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvastam már ilyenekről, egyszerűen nem tudod biztosan megállapítani sok esetben... Én se tudtam. Csak fájt. Nos, akinek nálam nagyobb orvosfóbiája van, az már kóros eset (az enyém szerintem egészséges, csak ne érjen baj :)), de én is elmentem 3 nap után megröntgeneztetni... Addigra el volt mozdulva a csont, no igen, magyar utakon párszáz km motorral :D

Nem egy sima ütés, az látszik a leírásból, igen esélyes a törés, mindenképpen menj kórházba.

2015. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!