Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez egy kisebb agyrázkódás?

Ez egy kisebb agyrázkódás?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt történt hogy a haverokkal ittunk a házban ... és mondanom se kell hogy én egy kicsit túlzásba vittem... volt jókedv minden és én voltam olyan szerencsés hogy leestem a lépcsőről...akkor ők épp a szobában voltak és csak azután hallották hogy leestem.. oda is mentek én akkor már vígan kacarásztam(az állításuk szerint mert nekem ez a rész már kiesett) és után pár órával éreztem hogy szédülök meg hányingerem van, na most az a helyzet hogy ugye nem emlékszek és nem tudom hogy volt e eszméletvesztés..utána egy kicsivel ők valamit néztek az interneten és akkor volt kettős látás arra már emlékszek.. én olyan vagyok aki nem nagyon mondja meg ha valami baja lett és hát nem mondtam el... azon az este nem tudtam aludni,mert féltem hogy behányok :D meg fájt a fejem .. most nem tudom hogy az alkoholtok volt mindez vagy attól mert leestem a lépcsőről.. és most menjek orvoshoz vagy ne? ja és utána lévő nap egy kicsit fájt a fejem.. 18/l

2015. júl. 30. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ezek a tünetek fenn állnak még (fejfájás, hányás, szédülés) másnap is, akkor menj el a dokihoz.
2015. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!