Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen boka serules lehet,...

Milyen boka serules lehet, hogy kezeljem, es meddig tarthat a felepules?

Figyelt kérdés
Futas kozben eleg csunyan kibicsaklott a labfejem es alamfordult, roppant is, de tudtam rajta tovabbra is jarni nem vettem komolyan egyaltalan nem pihentettem csak bekotottem es jegeltem. Elegge feldagadt veralafutas is volt tobb helyen a labfejemen, fajt, nyomasra erzekeny volt bizonyos pontokon. Ez tortent 4 hete, azota a mozgas teljesen helyre allt egyaltalan nem faj, veralafutas nincs, meg egy ket ponton erosebb nyomasra erzekeny ha ugrok erzem hogy kicsit nehez es meg mindig bevan dagadva.
2015. aug. 7. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hill vital gél. 2 hónap a felépülés.
2015. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehat tovabb is kotozzem, probaljam ne eroltetni, es mivel javult az allapota nem kell felnem semmi komolytol ?
2015. aug. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!