Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sürgőségin kötöttem ki, mert...

Sürgőségin kötöttem ki, mert a hétvégén begyulladt a vádlim és a térdhajlatom, az UH-vizsgálaton ciszta, meszesedés mellett a lábszárban találtak valami vizcsepp alakú elváltozást. Mire gondolhatok?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt több sérülés érte mindkét lábam. Zuzódás, boka-,lábszár-inszalag- szakadásom volt. Nagyon gyakran fáj a lábam, most lehet a nagy meleg is árthatott, mert iszonyúan fájt és alig tudtam járni. Ami nagyon aggaszt, hogy UH-n találtak cisztát a térdhajlatban /arról tudtam/ meszesedést a lábszárban és még valamit, amit az orvos nem tudott megnevezni. Ezért MR-vizsgálatra kell mennem. Nagyon aggódok, hogy mi az amit nem tudott megnevezni az orvos. Aki volt hasonló helyzetbe, ossza meg velem, azóta is a legrosszabbra gondolok!

#vizcseppalakú
2015. aug. 11. 23:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!