Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Magától elkezdett fájni a...

Magától elkezdett fájni a bokám, alig bírok rálépni. Mitől lehet? Milyen orvoshoz kell menjek?

Figyelt kérdés
3-4 napra itthon vagyok betegség miatt, szinte csak fekszek, de amikor sétálok, minden lépésnél, amikor a bal lábamra nehezedik a súly, a bokacsontom alatt egy kicsivel erős nyilanló fájdalmat érzek. Azt hittem először, hogy nem komoly, de a mai délután lesétáltam egy közeli boltba, és azt hittem, megőrülök. A lépcsők és a járdákról való lelépések szörnyűek voltak. Most már az egész bokám és környéke is fáj, ha lépek. Mitöl lehet? Esetleg mert még növésbe vagyok? 16 vagyok. Nagy terhelést sem kaphatott, az elmúlt az időszakban a biciklizés és az úszás kivételével semmilyen sportot nem űztem, és nem is ütöttem meg. Milyen orvoshoz kell vele elmennem?

2015. aug. 25. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, ő ad beutalót további kivizsgálásra.
2015. aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!