Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj az oldalam mi lehet a gond?

Fáj az oldalam mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Üdv, edzésen kaptam egy váratlan, nagyobb rúgást a bordámba ez volt szerdán. Akkor be is szorult a levegő picit de nem volt vészes folytattam az edzést. Másnap éreztem, hogy picit jobban fáj mint akkor de úgy voltam vele izomláz stb. Ez volt szerdán azóta továbbra is fennáll a fájdalom de pénteken megint volt edzés így még mindig az izomlázra gondoltam viszont mikor nevetek, futok vagy ugrok magyarul ami picit jobban megterheli azt a részt igen csak el kezd fájni(nyomni) és gyanús, hogy akkor a másik oldalamon miért nincs ez az érzés. Arra gondoltam lehet elrepedt az egyik bordám vagy zúzódott az izom. ( kívül nincs jele) vagy lehet tényleg csak izomláz? Mit javasoltok? Az edzést nem szeretném abbahagyni inkább megmondom hogy az oldalamat most kíméljék (ha repedés) ha nem akkor nem foglalkozok vele hanem tűrök.

2015. aug. 29. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, hogy nincs-e valamilyen belső sérülés.
2015. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!