Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A derekam jobb oldalába...

A derekam jobb oldalába belenyilal ha elfordulok csípőből jobbra, és egy két mozdulatnál. Lehetőleg a leghamarabb meg kéne oldani a problémát, de doki kilőve. Mit tegyek? . Részletek lent

Figyelt kérdés
Boxolok, és nemsokára lesz egy nagyon fontos meccsem ( kb egy hónap) de a derekam eléggé fáj, és akadályoz egy-két mozdulatnál. voltam vele régebben dokinál ( 3 hét sacc) aki szerint valami izomgörcs/gyulladás, és ajánlotta a flexagilt, ami semmit se segített. mostmár nem vonulhatok vissza a meccs elől, nagy csalódás lenne az a családomnak, és az edzőmnek, edzőtársaimnak... nem mondtam a fájdalmaim senkinek, orvoshoz se megyek, a végén még nem engedne ringbe állni. annyi segítség kéne hogy valamit ajánljatok, hogy hogy SZÜNTESSEM MEG A FÁJDALMAT, ha nem is véglegesen, csak ELNYOMJAM a meccs előtt... szerintem valami ízületi dolog lehet, de nem vagyok benne biztos... azon nem múlik, fájós derékkal is megyek versenyre, csak hatékonyabbnak érezném magamat ha semmi gond nem lenne... Sparring közbe mondjuk észre se veszem a fájdalmat, mert nem arra koncentrálok. valami segítség, esetleg tipp?

2015. szept. 8. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Gyulladásra belsőleg jó az omega 3 halolaj, omega 9 olivaolaj és kalamári olaj kombinációja, az aloe vera stabilizált leve.Külsőleg pedig az aloe vera alapú izomlazító krém.Élsportolók, olimpikonok is használják.Jobbulást!Sok sikert a meccsedhez!
2015. szept. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!