Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rövidebb a talpam, ez normális?

HellBoy kérdése:

Rövidebb a talpam, ez normális?

Figyelt kérdés
Volt egy balesetem 1 hónapja, combcsönttörés két helyen. Már itthon vagyok mankó nélkül sétálhatok de még sántítok egy kicsit, a gyógytornászom azt mondta, hogy ez csak attól függ, hogy mennyit erősítek a lábamra.. a lényeg:pár napja észrevettem, hogy a jobb(ez a lábam volt a sérült) talpam rövidebb, 2-3cm-rel mint a bal. Remélem ebből nem lesz gondom de most vettem észre.. lehet hogy már régebb óta rövidebb. Azzal tisztába vagyok, hogy a páros ízületek nem egyformák, remélem nem lesz ebből bajom és teljesen normális. 19/F

2015. okt. 1. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond.Nem vagyok orvos,tapasztalatból sem beszélek,mert nem törtènt ilyen velem,de szerintem csak az az oka,hogy össze vannak ott állva az izmaid.Nyilván nem tudod még olyan önfeledten nyújtani,lábujjhegyre állni,ezért tűnik rövidebbnek.Ha már nem fáj,akkor tornáztathatod,óvatosan.
2015. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah ott nem fáj egyáltalán amúgy 1cm-rel rövidebb pont. Most mértem rá
2015. okt. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!