Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valószinüleg inhüvelygyulladás...

Valószinüleg inhüvelygyulladásom van?

Figyelt kérdés
Elég rég óta. Jegeltem, pihentettem, kenegettem. Volt 1 hét mikor nagyon inteziven fájt most akkor érzem ha fekvőt nyomnék, vagy eröltetném. De néha magátol beszur, ropog. mit lehet tenni ez ellen? Hallodtam egy ugy nevezett steroidos injectiorol. Ami eltünteti a gyulladást. és hol foglalkoznak ilyen injectio beadással?
2015. okt. 2. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Az ilyen jellegű problémákra a szigorú pihentetés a legjbb gyógymód.
2015. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reumatológia, de beutaló kell háziorvostól. Előszőr általában pihentetésm kenőcsök, rögzítés, fizioterápiás kezelések szoktak lenni, szteroidos injekció ezután jön, ha nem múlik.
2015. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.!
2015. okt. 3. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!