Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fekvő betegnél combizom...

Fekvő betegnél combizom elgyengult, nyomásra érzékeny, terhelni nehézkes. Otletek?

Figyelt kérdés
Egy hete artroscopias terdmutetem volt, mar haza engedtek, es nagyon nehezen megyek, reggel meg fel sem tudtam kelni(pedig a korhazban mar sokat mentem) most pedig este tudtam menni egy kicsit, viszont ereztem hogy alig tudok a combomra tamaszkodni, mikor terheltem fajt. Ez minek mondhato? Izom elgyengules? Esetleg erre van valami krem, vagy otletek? 18/F

2015. okt. 21. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Adnak rá villanykezelést. Kérni kell a reumatológián, vagy ahol kezelnek. Ha van otthon Omron tens készüléketek, akkor naponta használni kell. Vissza fog erősödni az izom.
2015. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vannak fent neten gyógytorna gyakorlatok. Egyszerűnek tűnik de hidd el ha elkezded csinálni rájössz hogy nem. lényeg hogy nyújtva legyen a lábad, ugy emelgeted. Egyszer volt artroscopiám és egyszer pótolták a keresztszalagom, szóval én már 2x végigcsináltam hidd el meglesz az eredménye!
2015. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2015. okt. 22. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!